29 февраля 2016
Найближчим часом буде оголошено про приватизацію енергогенеруючої компанії "Центренерго". У п'ятницю, 26 лютого, Міністерство енергетики та вугільної промисловості передало Фонду держмайна пакет документів на 78,3% акцій підприємства.
"Нам передали акції "Центренерго". Ввечері в п'ятницю надійшли на рахунок у цінних паперах. Сьогодні (29 лютого) вранці ми їх вже побачили", – повідомили у прес-службі ФДМУ.
ПАТ "Центренерго" є одним із провідних виробників електроенергії в Україні. До складу компанії входять три теплові електростанції – Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Їхня сумарна встановлена проектна потужність становить 7665 МВт – 14% генеруючої потужності України. "Центренерго" постачає електроенергію в Київську, Харківську і Донецьку області.
Нагадаємо, влада запланувала провести в 2016 році велику приватизацію держкомпаній, до якої не допустять російський капітал.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Камера iPhone 18 Pro зазнає значних змін: розкрито головну причину 26 июня 2026
Камера iPhone 18 Pro зазнає значних змін: розкрито головну причину
Шість ознак щитовидної залози, які повинні вас насторожити 25 июня 2026
Потрібно прислухатися до власної щитовидної залози.
Марсіанські породи містять складну органіку, як підтвердив марсохід NASA Perseverance 25 июня 2026
Висадка марсохода NASA Perseverance у кратері Єзеро давала максимально можливі шанси знайти ознаки біологічного життя на Червоній планеті. На давньому Марсі в цьому місці могло бути озеро, в осадках на дні якого мали залишитися сліди колишнього мікробного життя. І такі сліди були знайдені.