Захур із нагоди 50-річчя приїзду в Україну показав себе 19-річного. Фото

3 сентября 2024

Камалія і Захур уже не подружжя, але їхні дочки про це ще не знають

Фото з Facebook Камалії

1-го вересня співачка Камалія на прохання свого вже колишнього чоловіка, 69-річного Мохаммада Захура виклала в Instagram його фото в молодості та пост-подяку.

Як виявилося, саме цього дня 50 років тому молодий пакистанський хлопець вперше приїхав в Україну вивчати металургію.

"Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з вами особливим і дуже важливим повідомленням від Захура:

"Сьогодні, 1 вересня, для мене особливий день, адже рівно 50 років тому я вперше ступив на українську землю. У 1974 році, будучи всього 19-річним студентом з Пакистану, я приїхав сюди за стипендією для вивчення металургії. Відтоді Україна стала невід'ємною частиною мого життя і моєї долі", - зазначив Захур.

Впізнаєте Захура?

"За ці 50 років я не лише побудував успішний бізнес, заснувавши компанію ISTIL Group, але й активно брав участь у соціальному та культурному житті країни. Інвестуючи понад 400 мільйонів доларів в українську економіку, я завжди вважав своїм обов’язком підтримувати країну, яка дала мені так багато.

Моя родина і я заснували благодійний фонд, який протягом багатьох років допомагає дітям, що потребують допомоги, а з початком війни активно підтримує гуманітарні зусилля в Україні. Я також пишаюся тим, що був одним з ініціаторів музичної премії YUNA і підтримав реставрацію Одеського оперного театру", - перелічив свої заслуги бізнесмен.

В той час такі зачіски були на піку популярності

Пакистанська версія The Beatles. Знайдіть на фото Захура :)

"Україна подарувала мені не лише можливість реалізувати свої мрії, але й любов, віру та надію. За ці роки я став не просто стороннім спостерігачем, але справжнім другом України, завжди готовим підтримати її в найскладніші часи.

Сьогодні я хочу висловити свою найглибшу вдячність Україні та її народу за все, що вона мені дала. Ця країна назавжди залишиться в моєму серці, і я буду продовжувати робити все можливе, щоб підтримати її в цей важкий час. З любов’ю та вдячністю, Мохаммад Захур", - підсумував екс Камалії.

Нагадаємо, про розлучення після 20 років шлюбу Камалія оголосила ще в квітні 2023. Але офіційно підтвердила його лише через рік.

А нещодавно 47-річна співачка вперше пояснила причину, через яку вирішила розірвати шлюб.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Європол затримав у Греції підозрюваного в створенні шкідливого ПЗ 15 ноября 2025

Затриманий в Афінах чоловік є творцем та продавцем VenomRAT із 2020 року, стверджують правоохоронці.

В Росії заявили, що північнокорейські сапери розміновують Курщину 15 ноября 2025

Корейці приступають до роботи тільки після підготовки в навчальних центрах інженерних військ, заявили російські пропагандисти.

Представлено електромобіль, який заряджається швидше, ніж ви встигаєте випити каву 15 ноября 2025

Представлено електромобіль, який заряджається швидше, ніж ви встигаєте випити каву

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Стоматологія ШАРК 4.6
Стоматологія ШАРК

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше