Туск заявив про тривожний стан Дуди наприкінці каденції

12 июля 2025

Польський прем’єр-міністр Дональд Туск прокоментував заяви глави держави Анджея Дуди щодо "повішання зрадників" з суддівського корпусу. Про це повідомляє PAP у п’ятницю, 11 липня.

Глава уряду Польщі назвав заяви "настільки неймовірними", що спершу подумав, "що це маніпуляція".

На його переконання, слова Дуди свідчить "поганий психологічний стан" президента наприкінці каденції.

Туск охарактеризував висловлювання як "просто дуже неприємні і надзвичайно нерозумні" та "незрозуміли".

"Якщо такі думки спадають на думку президенту Дуді, це свідчить про те, що він закінчує свою роботу у поганому стані... психологічному стані. Шкода. Я б хотів, щоб президент завершував каденцію у кращому стилі", - додав прем’єр.

У нещодавньому інтерв’ю Дуда говорив про недоліки польської судової системи і поділився думкою, яку колись почув.

"Нещодавно одна людина сказала мені дуже жорстко: “Знаєте, чому в Польщі так багато зради і нахабства? Тому що давно нікого не повісили за зраду”. Це страшно, але в цих словах є правда", - зазначив він.

Раніше Дуда заявив, що Україна та союзники недостатньо цінують допомогу Польщі. У цьому контексті, глава Польщі нібито вказав на можливість закриття ключового аеропорту, через який доправляють військову допомогу Києву.

Втім, згодом у ЦПЛ пояснили, що польський президент лише зобразив гіпотетичні можливості, які могли бути використані у минулому, щоб продемонструвати важливість Польщі як транзитної країни.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Глава Пентагону анонсував нові удари США 26 декабря 2025

Піт Гегсет, коментуючи операцію американських військ в Нігерії, наголосив, що "попереду ще багато чого"

Експерти радять, як створити святкову атмосферу без електрики 26 декабря 2025

Святкові дні традиційно асоціюються з затишним світлом, теплим домом, приготуванням їжі та відчуттям стабільності. Однак у реальності кінця грудня 2025 року для багатьох українських сімей свята проходять на фоні відключень електроенергії, тривог, холоду та невизначеності.

Український хор брав участь у записі різдвяного звернення Чарльза III 26 декабря 2025

Англійська версія українського Щедрика прозвучала у Вестмінстерському абатстві відразу після промови монарха.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ExportParts 4.8
ExportParts

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше