19 июня 2025
Ведуча та засновниця фонду "Маша" Маша Єфросиніна після масованої атаки на Київ поміркувала, чому досі залишається в Україні.
У своєму Instagram Маша також пояснила, чому її 10-річний син Сашко не хоче виїжджати з батьківщини.
"Маша, чому ти тут? - питаю себе, сидячи в метро "Хрещатик" із Сашком, який спить в мене на колінах, позаминулої ночі. Це питання, як невгамовний дятел, вистукує в скронях в кожну таку пекельну ніч, коли я бачу, як боїться мій син.
Коли я вже забула, як пахне моє ліжко, бо вже кілька місяців ми ночуємо в коридорі.. Бо тут моє життя - єдина відповідь, яка приходить щоразу. Саме життя. Життя серед смогу трагедій, понівечених доль та просівшоі сильно енергії міста. Але ж життя", - відповіла вона.

"Важко повірити, але я зовсім не відчувала його, перебуваючи півроку в Німеччині. Задихалася у Польщі, коли навідувала Сашка із мамою. Це дійсно дуже цікаво, як велике вторгнення розпакувало мій зв’язок з Києвом та Україною. Я тут ніби розумію, навіщо живу. Тут я Є! Зараз абсолютно логічною з вашого боку буде ремарка щодо мого сина. Повірте, я чую це формулювання навіть від близького кола: "то чому має страждати Сашко? Вивези його". І ви будете праві.
Але праві, як спостерігачі, які бачать лише те, що я тут показую, або чують десь від когось. Вчора після обстрілу я вперше за півтора роки, як перевезла Сашка в Київ, спитала його: "Котенятко, ти хочеш знов поїхати?". І він сказав: "Якщо ти обіцяєш, що ми при будь-якій тривозі спускатимемося в метро, то ні, не хочу! Бо тут ти й тато! Тут моя улюблена школа, друзі, смачна їжа й баскетбол". Я чомусь думаю, що я така не сама. Я думаю, що ви, моє жіноцтво, знаєте, про що я. Це наш не останній день! Завтра - буде. Будемо ми. Будемо оплакувати, будемо в скорботі, розгрібати завали, а потім відбудовувати і будувати. Бо ми хочемо та продовжуємо тут жити", - звернулася до українців Маша.
Живучи у стресі, Маша робить усе, щоби не втратити себе. Раніше вона розказувала, як виконувати дихальну практику, яка стане в нагоді в будь-якій ситуації під час емоційного сплеску.
А не так давно Єфросиніна у купальнику показувала свій антистрес-ритуал у бані.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Козловський про те, чому дружина його не ревнує і за що він перед нею щодня вибачається 17 декабря 2025
Співак Віталій Козловський, котрий днями відсвяткує другу річницю свого одруження з піарницею Юлією Бакуменко, запевнив, що вона не має підстав ревнувати його до фанаток. Попри те, що колись артист справді "бавився в усе це", зараз головна його цінність - це сім'я.
Британія інвестує £20 млн у лазерну зброю проти дронів 17 декабря 2025
Нові системи доповнять лазери DragonFire, які будуть встановлені на есмінцях Королівського флоту з 2027 року.
Усик пригорнув дружину у сукні-піджаку для романтичного фото в ліфті 17 декабря 2025
Триразовий абсолютний чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик та його дружина, Катерина Усик відвідали захід у Києві, після якого захотіли наробили фото на згадку.