16 декабря 2023
Цьогоріч українці вперше отримали змогу обрати додаткового, одинадцятого фіналіста Нацвідбору на Євробачення-2024 у додатку "Дія".
Відповідне опитування, в якому можуть брати участь користувачі віком від 14 років, розпочалося 15-го грудня і триватиме до 21-го грудня, повідомляє "Суспільне".
11-го фіналіста Нацвідбору вже розпочали вибирати користувачі "Дії"
Як відомо, 11-го фіналіста потрібно обрати з-поміж дев'яти претендентів: ANKA, Carpetman, KARYOTYPE, KRYLATA, PARFENIUK, SHEPA, STASYA, SWOIIA та TESLENKO.
У разі, якщо учасник з найбільшою кількістю голосів через вагомі причини не зможе взяти участь у фіналі, до нього пройде наступний за списком претендент.
Імена всіх учасників Нацвідбору буде оголошено 29-го грудня. Нагадаємо, міжнародний пісенний конкурс, завдяки перемозі співачки Loreen, у травні прийматиме шведське місто Мальме.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В ЄС зросла кількість українців із тимчасовим захистом - Євростат 12 сентября 2025
Найбільше отримувачів статусу тимчасового захисту з України прийняли Німеччина, Польща та Чехія.
Дружина Брюса Вілліса зізналася, що перед тим, як у нього виявили деменцію, вже думала про розлучення 11 сентября 2025
Брюс Вілліс і його дружина Емма в 2019-му році
Польща відкинула заяви РФ про непричетність до атаки 11 сентября 2025
Військові у Польщі та НАТО дійшли висновку, що російські БПЛА не відхилялися від курсу, а були навмисно скеровані на Польщу.