4 ноября 2021

Cимволічно, що до 10-річчя ресторану Citronelle Едуард Лубе — найкращий шеф-кухар Франції, який має титул Meilleur Ouvrier de France, володар двох зірок Мішлена, відзначений відомим гідом Gault Millau — проведе гастрономічні вечори 10 ans d’inspiration. Саме він розпочав цю традицію у Citronelle, і зараз приїжджає, щоб знову відкрити для нас свою неймовірну кухню.

«Усе, що ви побачите в меню, — мої захоплення, емоції, роздуми, досвід — найкраще, чого я досягнув за 10 останніх років, і я щасливий розділити це з вами», — поділився Едуард Лубе.

До слова, шеф брав участь у гастрономічному святі Le Diner des Grands Chefs у Версальському палаці, присвяченому включенню французької кухні до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

А 19-20 листопада Едуард Лубе готуватиме особливе меню із 7-ми страв у супроводі відповідних вишуканих вин для гостей Citronelle. Бронювання квитків за телефоном: +380 (67) 217 14 20
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Боснія і Герцеговина відмовила у посадці літаку з главою МЗС Угорщини 27 ноября 2025
У Міноборони заявили, що не розуміють, чому Сіярто летів військовим бортом. Також у Сараєво нагадали, що влада Угорщини підтримує колишнього президента Республіки Сербської Додіка.
Любителі YouTube зможуть самостійно налаштовувати свої рекомендації 27 ноября 2025
Любителі YouTube зможуть самостійно налаштовувати свої рекомендації
На Київщині сімейна сварка завершилась жорстоким вбивством 27 ноября 2025
На Київщині сімейна сварка завершилась жорстоким вбивством. Подробиці справи та фото Підозрюваній загрожує до 15 років позбавлення волі