20 марта 2025
Радник президента США з нацбезпеки Майк Волц заявив, що адміністрація президента США не має жодних ілюзій щодо російського глави Володимира Путіна і розуміє, з ким має справу. Про це повідомляє CNN у середу, 19 березня.
За його словами, під час нещодавньої телефонної розмови президент США Дональд Трамп і Путін обговорили широкий спектр питань, зокрема можливість припинення вогню в Україні та обмін полоненими.
Волц наголосив, що Вашингтон підходить до переговорів без довіри до Кремля, але прагне досягти конкретних результатів.
"Це не питання віри. Це довіра, але з перевіркою. Переговори жорсткі. Путін – жорстка людина. У нас немає ілюзій щодо того, з ким ми маємо справу. Але обидві сторони зацікавлені в тому, щоб покласти край убивствам", – заявив радник.
Водночас Вашингтон наполягає, що переговори – це лише частина ширшої стратегії тиску на Москву.
Нагадаємо, у США готові запровадити нові санкції проти Росії, якщо переговори президента Дональда Трампа з російським диктатором Володимиром Путіним не пройдуть добре.
У Трампа озвучили два плани для України
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Німеччина та країни Балтії об’єднаються для захисту від дронів 29 августа 2026
Країни Балтійського регіону планують створити спільну оперативну групу для протидії безпілотникам і гібридним атакам. Ініціатива має прискорити обмін інформацією та реагування на загрози.
Три дрони за секунди: США застосували бойовий лазер біля кордонів Мексики 29 августа 2026
Лазерна зброя США вперше була застосована проти безпілотників мексиканських наркокартелів, які становили "фізичну загрозу" для військовослужбовців та прикордонників США.
США претендують на частку нафтових запасів Венесуели 29 августа 2026
Вашингтон і Каракас обговорюють масштабну нафтову угоду, яка може передати США частку в родовищах Венесуели із запасами приблизно 90 млрд барелів нафти.