У Білорусі заблоковано доступ до "Польського радіо"

9 августа 2022

У Білорусі заблоковано доступ до порталу "Польського радіо" polskieradio.pl. Про це у неділю, 7 серпня, повідомляє прес-служба радіостанції.
 
"Після того, як наприкінці липня білоруська влада визнала портал "Польське радіо" "екстремістським", доступ до нього зберігався майже тиждень. Режим Лукашенка активно бореться з незалежними ЗМІ, особливо в останні два роки, блокуючи доступ до сайтів, визнаючи їх екстремістськими, перешкоджаючи печатці та розповсюдженню газет", - завантажено в повідомленні.
 

Матеріали білоруської служби "Польського радіо" доступні у Білорусі через VPN, а також через радіохвилі.
 
Новини білоруської служби "Польського радіо" досі можна почути по всій Білорусі тричі на день на довгих хвилях 225 кГц.
 

За даними Детектор медіа, "Польське радіо" є найбільшим громадським радіомовником у Польщі. Портал Polskieradio.pl щоденно публікує новини Польщі та світу, спеціальні репортажі та інші матеріали.
 
Раніше влада Білорусі визнала екстремістськими матеріалами набори стікерів із Telegram із загальними назвами Luka та Sasha 3%, присвячені формальному лідеру країни Олександру Лукашенку.
 
Також у Білорусі визнали екстремістськими соцмережі радника голови ВП Олексія Арестовича. Вони будуть заблоковані на території країни.
 
Відомо, що в Білорусі садитимуть за передплату на "екстремістські" Telegram-канали. 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Google Translate, посунься: OpenAI випустила онлайн-перекладач ChatGPT Translate 15 января 2026

OpenAI без гучних анонсів запустила онлайн-перекладач ChatGPT Translate. Це прямий конкурент «Google Перекладачу»: тут є поле вихідного тексту з функцією автоматичного визначення мови, поле перекладу та підтримка більш ніж 50 мов для перекладу в обидва боки.

Великі зимові штрафи для водіїв: що треба знати 15 января 2026

Великі зимові штрафи для водіїв: що треба знати

Румунський стартап створив ШІ-окуляри з технологіями автопілота — вони призначені для незрячих та слабозорих людей 15 января 2026

Румунський стартап .lumen продемонстрував на нещодавній виставці CES 2026 досить цікаву новинку. Йдеться про ШІ-окуляри з технологіями автопілота, які допомагають орієнтуватися в просторі повністю незрячим та слабозорим людям. Модель першого покоління зібрала 1500 попередніх замовлень на суму близько 10 мільйонів доларів, але стартап вже веде розробку пристрою наступного покоління.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Николаев Дмитрий 0.4
Николаев Дмитрий

Отзывов: 1

Medion Group 3.0
Medion Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше