У Баварії штрафуватимуть батьків, які спізнюються забрати дітей з дитсадка

24 июля 2025

У баварському місті Фельбург запроваджують штрафи для батьків, які регулярно забирають своїх дітей з дитячих садків із запізненням.Про це повідомляє BILD.

Від 1 вересня за кожні 15 хвилин після офіційного завершення роботи закладу доведеться платити 10 євро.

Рішення стосується всіх форм дошкільних установ -як ясел, так і дитячих садків. Ініціатива виникла після скарг працівників садочка Rappelkiste, які заявили, що змушені затримуватися на роботі до пів години після офіційного завершення зміни - без додаткової оплати.

Нові правила встановлюють чіткий графік: з понеділка по четвер дитсадки працюватимуть до 16:00, а в п’ятницю - до 15:00. Після двох попереджень за запізнення на батьків накладатиметься штраф. Рішення міської ради ухвалили одноголосно.

Раніше повідомлялося, що двоє туристів опинилися за ґратами після спроби порушити правила Єллоустонського національного парку в США.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Чи карають в Україні за зимові шини влітку: роз’яснення для водіїв 10 апреля 2026

Чи карають в Україні за зимові шини влітку: роз’яснення для водіїв

Названі необхідні інгредієнти для корисних бутербродів 10 апреля 2026

Хочете зробити бутерброди корисними? Тоді скористайтеся цими порадами.

Як не підхопити грип та ГРВІ під час вагітності 10 апреля 2026

Вагітним жінкам можна вживати дуже обмежений перелік ліків, тож їм бажано не хворіти.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Укроп  
Укроп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше