14 августа 2022
У федеральній землі Баварія внаслідок аварії у парку атракціонів Legoland постраждали щонайменше 34 людей, двоє з них отримали тяжкі травми, повідомив представник місцевої поліції у четвер, 11 серпня. На атракціоні "Вогняний дракон" на американських гірках один із потягів через невстановлену поки що причину різко загальмував, а інший врізався в нього.
За словами адміністрації парку, потяги розвивають на гірках швидкість до 8 метрів за секунду або до майже 29 кілометрів за годину. Для надання допомоги постраждалим були задіяні всі сили, що були в розпорядженні, у тому числі три рятувальні гелікоптери. Попри аварію, парк атракціонів продовжив роботу.
Баварський Legoland був відкритий у Ґюнцбурзі на автобані А8 у 2002 році. Ґюнцбурґ отримав право на відкриття парку, здобувши перемогу над майже 300 конкурентами з усього світу, зокрема Токіо. У парку налічується десять тематичних зон та понад 60 атракціонів. Після відкриття парк у Ґюнцбурзі спочатку щосезонно відвідували близько 1,3 мільйона людей.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Домашній догляд чи косметологічні процедури: як отримати максимальний результат для шкіри обличчя 26 июля 2026
Як поєднувати домашній догляд і професійні косметологічні процедури для максимального результату. Поради щодо очищення, вибору сироваток, професійної косметики та підтримання здорової й доглянутої шкіри обличчя.
У Польщі перевіряють попередження Мінська про можливий теракт 26 июля 2026
У Варшаві наголошують, що до будь-яких попереджень про терористичні загрози ставляться максимально серйозно.
Уражено 19 енергооб'єктів РФ: Мадяр розповів про нову операцію СБС 25 июля 2026
Загалом із 1 по 24 липня українські безпілотники уразили вже 136 енергетичних цілей, які використовуються окупаційними військами.