У Бельгії над АЕС помітили три БПЛА

10 ноября 2025

Над атомною електростанцією Doel у Бельгії помітили три безпілотника. Про це у неділю, 9 листопада, заявив речник енергетичної компанії Engie - оператора АЕС, передає Deutsche Welle.

Він уточнив, що інцидент не вплинув на роботу електростанції. Влада була проінформована про нього.

Зазначається, що електростанція Doel знаходиться неподалік Антверпена.

Раніше, ввечері 6 листопада, через помічені поблизу дронів була порушена робота аеропорту Брюсселя і аеропорту Бірсет, розташованого недалеко від Льєжа.

Нагадаємо, на засіданні Національної ради безпеки Бельгії в четвер 6 листопада було вирішено запустити до 1 січня 2026 року Національний центр безпеки повітряного простору.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Житель Києва, який перебуває у СЗЧ, знущався з меморіалу на Майдані 27 февраля 2026

Житель Києва, який перебуває у СЗЧ, знущався з меморіалу на Майдані

Huawei показала все і відразу: нові годинники, браслети, планшет і флагман 27 февраля 2026

Huawei показала все і відразу: нові годинники, браслети, планшет і флагман

Ford придумав платний багажник 27 февраля 2026

При нинішньому рівні розвитку хімічної промисловості електромобілі продовжують залишатися дорогим видом транспортних засобів, оскільки основну частину їх вартості визначають недешеві тягові батареї. При цьому виробники намагаються якось стимулювати попит, а знижувати ціни собі в збиток вдається лише завдяки введенню доплати за опції. Наприклад, Ford просить $495 за передній багажник.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Клініка БІляка 4.9
Клініка БІляка

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше