У Бельгії затримали підозрюваних у підготовці теракту

26 июля 2024

У Бельгії затримали сімох підозрюваних у підготовці теракту після серії обшуків по всій території країни. Про це повідомляє The Brussels Times.

Зазначається, що поліція Антверпена після запиту слідчого судді здійснила 14 обшуків у різних місцях столичного регіону, Валлонії та Фландрії, у тому числі в Антверпені.

Операція була спрямована на затримання кількох осіб, підозрюваних в участі у діяльності терористичної групи, фінансуванні тероризму та підготовці теракту.  Всього затримали та допитують сімох осіб. Деталі їхніх можливих задумів наразі не розкривають.

За словами речника прокуратури, на цей час невідомо про якийсь зв'язок між цими подіями та Олімпійськими іграми, що стартують у Парижі 26 липня.

Нагадаємо, раніше Ісламська держава Іраку та Леванту погрожувала терористичними актами на найближчих матчах Ліги чемпіонів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Жізель Бюндхен показалася з 6-місячним синочком на рідкісних сімейних фото 23 августа 2025

45-річна бразильська супермодель Жізель Бюндхен замилувала літніми моментами з родиною на свіжих фотоспогадах.

53-річний Хіменес-Браво в кумедному відео похвалився успіхами в вивченні української 23 августа 2025

Ектор Хіменес-Браво називає себе "колумбійцем, який став українцем"

Сирія запланувала грошову реформу: гроші друкуватиме Росія 23 августа 2025

Друк нових грошей доручено російському підприємству Гознак, яке раніше забезпечувало банкнотами режим Асада.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше