6 мая 2023
В Берліні на період 8 та 9 травня введено заборону на демонстрування російських та українських прапорів біля радянських меморіалів у Трептові, Тіргартені та Шенхольцер-Хайде. Про це повідомляє Berliner Morgenpost.
Зазначається, що ці два дні позначають 78-му річницю закінчення Другої світової війни в Європі. З метою забезпечення "гідного вшанування пам'яті загиблих воїнів тодішньої радянської армії" навколо трьох меморіалів також заборонено виконання маршів і військових пісень.
Крім того, заборонено "виголошувати гасла, які у зв'язку з ситуацією, що склалася, можуть бути сприйняті за схвалення, прославлення або героїзацію війни в Україні.
Нагадаємо, Латвія заборонила святкування Дня перемоги.
Останній парад наступає: жахи росіян на 9 травня
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Блогерка Мандзюк заявила про намір позиватися до нардепа Гончаренка 18 августа 2025
Блогерка Мандзюк заявила про намір позиватися до нардепа Гончаренка: це не про особисте Вона готова контратакувати депутата
Нордично-Балтійська вісімка застерегла США від РФ 18 августа 2025
Досвід показує, що російському диктатору Володимиру Путіну не можна довіряти, вказано в заяві країн Північної Європи та Балтії.
Парфільєва в ексклюзивній сукні зі срібного металевого пір'я наробила ефектних знімків на своє 31-річчя 17 августа 2025
Блогерка-мільйонниця і бізнесвумен Таня Парфільєва 16 серпня святкує свій день народження. Їй виповнився 31 рік.