У Бородянці в річницю деокупації Київщини відкрили скульптуру "Дівчинка під сонцем"

3 апреля 2023

У Бородянці в неділю, 2 квітня, в річницю деокупації території Київської області від військ країни-терориста РФ відкрили скульптуру "Дівчинка під сонцем". Вона була створена за мотивами відомої світлини, які облетіла весь світ.

Про це повідомило ТСН. Скульптуру відкривали пані посол США в Україні Бріджит Брінк разом з заступником керівника Офісу президента Олексієм Кулебою.

"Скульптуру створив митець Євгеній Примаченко, надихнувшись фото 11-річної дівчинки на гойдалці, яка облетіла весь світ. Аліна гойдалася на фоні руїн багатоповерхівки, яку зруйнувала російська авіабомба", – йдеться в повідомленні.



На опублікованих фото можна роздивитись скульптуру, яку було відкрито у річницю деокупації Київської області. Знімок, який надихнув українського скульптора, було зроблено в Бородянці.

Нагадаємо, на початку квітня 2022 року Збройні сили України повністю прогнали російські окупаційні війська з території Київської та Чернігівської областей. Захисники країни зламали плани ворога щодо захоплення української столиці та змусили путінську армію втекти з північних областей України.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Гостомелі після звільнення території Київської області від окупантів громадяни почали повертатися до своїх домівок. В одному з повністю зруйновних російськими військами будинків знайшли колекцію керамічних котиків, яка чудом вціліла.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Україні налагодили виробництво повнопривідних вантажівок JAC 19 января 2026

В Україні налагодили виробництво повнопривідних вантажівок JAC

Зрадницю Ларису Доліну з ганьбою виставили з московської квартири після "української афери": де вона зараз 19 января 2026

Зрадницю Ларису Доліну з ганьбою виставили з московської квартири після "української афери": де вона зараз Частину особистих речей Доліна не встигла вивезти

Кароль захейтили через пісню про відключення світла і танці в Слов'янську: що вона відповіла 19 января 2026

40-річна співачка Тіна Кароль обурила користувачів мережі своєю нещодавньою піснею про відключення електроенергії та музичним роликом зі Слов'янська.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше