9 мая 2015
Уряд Японії виділить Україні 1,1 мільярда доларів на реконструкцію очисної станції у Бортничах.
Про це повідомив міністр екології Ігор Шевченко.
Міністр наголосив, що наразі головною метою є виділення коштів на підготовку майданчика для будівництва.
"Зараз треба підготувати майданчик і на це повинні бути виділені гроші зі спецфонду природоохоронних заходів, більше 100 мільйонів гривень", - пояснив міністр.
За словами Шевченка, Київводоканал повинен знайти ці кошти.
"Київводоканал" на 37% належить приватним компаніям в офшорах. Так чому держава повинна дарувати більше 100 мільйонів? Але, крім "Київводоканалу", ніхто не може використовувати цю станцію, тому що вони єдині в комплексі", - пояснив Шевченко.
На думку міністра екології, у напівприватній структурі є два варіанти: або взяти кредит, або випустити додаткові акції, які викупить держава.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Війна проти Ірану: Трамп знову розкритикував Британію 17 марта 2026
Американський лідер розкритикував Британію за нібито запізнілі рішення, коли США та Ізраїль "майже перемогли" Іран.
Коментатор "Оскару 2026" Гнатковський не стримав емоцій, коли почув російську мову на премії 16 марта 2026
"Матюкатися в ефірі не можна". Коментатор "Оскару 2026" Гнатковський не стримав емоцій, коли почув російську мову на премії Перемогу в номінації документалістики здобула стрічка "Містер Ніхто проти Путіна"
Сім країн обговорюють патрулювання протоки -Трамп 16 марта 2026
Які саме країни розглядають допомогу з налагодженням безпеки суднопласвства в Ормузькій протоці, американський лідер не уточнив.