16 декабря 2025
В місті Гуаїба, що на півдні Бразилії через сильні пориви вітру завалилася копія нью-йоркської статуї Свободи заввишки 24 метри. Про це у понеділок, 15 грудня, повідомили бразильські видання Metrópoles та Jornal Correio.
Перед цим система цивільної оборони оголосила червоний рівень небезпеки, людям радили не виходити з дому, вимкнути електроприлади з розеток і щільно зачинити двері та вікна.
Статуя Свободи - копія відомого монументу в Нью-Йорку. Бразильська фігура заввишки 24 м, належала мережі роздрібної торгівлі Havan, і була розміщена на паркувальному майданчику біля одного з магазинів.
За даними компанії, постраждалих немає, оскільки на момент падіння статуї парковка була майже порожньою. У відео в соцмережах видно, як деякі водії намагалися зрушити автівки, припарковані біля пам'ятника, коли той почав падати.
Нагадаємо, влітку у Парижі з музею вкрали статую Макрона та принесли під посольство РФ, де її використали в акції протесту проти закупівель російського газу.
У Словенії зникла статуя Меланії Трамп
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Названо 8 вагомих протипоказань для установки брекетів 15 марта 2026
Звісно, брекети покращують вигляд нашої усмішки. Але не всім і не завжди їх можна встановлювати.
Простий овоч, який корисний для серця і знижує рівень холестерину 15 марта 2026
Регулярне вживання картоплі допомагає серцю.
Новий скандал на Євробаченні 2026: активісти закликають відсторонити Румунію від конкурсу через "небезпечну" пісню 15 марта 2026
Новий скандал на Євробаченні 2026: активісти закликають відсторонити Румунію від конкурсу через "небезпечну" пісню Слова композиції назвали "зневажливими до здоров’я та благополуччя молодих жінок"