29 апреля 2023
Колаборант Володимир Сальдо, який "керує" частиною окупованої Херсонщини, зареєстрував зернову компанію у Великій Британії. Про це у четвер, 27 квітня, пише .
Зазначають, що з листопада 2022 року Сальдо значиться як власник британської компанії Grainholding Ltd. з адресою в районі Хаттон Гарден у центрі Лондона. За документами фірма займається сільськогосподарськими товарами.
За даними реєстру, що капітал компанії становить 1 млн фунтів стерлінгів, а Сальдо володіє 50% акцій, власник іншої половини акцій - українець Григорій Смітюк.
У публікації зазначають, що в червні 2022 року британський уряд заморозив усі активи Сальдо в країні й заборонив йому в'їзд. Британська влада звинувачує його в "просуванні політики й дій, які дестабілізують Україну, підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету чи незалежності України".
Представник уряду відмовився повідомити, чи було вжито якихось заходів проти Grainholding, який залишається у списку діючих компаній.
Нагадаємо, колаборант Сальдо ухилявся від сплати податків на 60 млн грн – БЕБ.
У Мін'юсті пояснили, що планується конфіскувати у Сальдо
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Військові кораблі Китаю наблизилися до Тайваню 28 апреля 2026
Уряд Тайваню відкидає претензії Пекіна на свій суверенітет, наголошуючи, що виключно народ острова вирішувати власне майбутнє.
Прийомна донька Джолі та Пітта зворушила зізнанням про свої стосунки з матір'ю 28 апреля 2026
Донька Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, 21-річна Захара Джолі у своїй промові розповіла про теплі та споріднені стосунки з мамою, її підтримку та наставництво, а також подякувала їй
Ні iPhone, ні Android: розробники ChatGPT готують принципово новий тип смартфона 28 апреля 2026
Ні iPhone, ні Android: розробники ChatGPT готують принципово новий тип смартфона