У Британії знищать телефони чиновників, які відвідали Китай - ЗМІ

1 сентября 2023

Комп’ютери британських чиновників, які разом із главою МЗС країни Джеймсом Клеверлі відвідали Китай, "почистять", а видані їм на період поїздки телефони знищать. Про це 31 серпня повідомив таблоїд Daily Mail з посиланням на джерела в британському уряді.

За інформацією видання, Клеверлі та всі члени британської делегації упродовж кількох тижнів перед поїздкою до Китаю проходили безпекові тренінги, в ході яких їм розповідали про способи роботи китайських спецслужб. Зокрема, про підслуховування в готельних номерах, злам комп’ютерів та смартфонів, а також використання гарних жінок для крадіжок та шантажу.

За рекомендацією британського Національного центру кібербезпеки, всім членам делегації наказали не брати у поїздку власні смартфони та ноутбуки і видали спеціально придбані нові пристрої.

Daily Mail пише, що після повернення до Великої Британії жорсткі диски всіх урядових комп’ютерів будуть вилучені та очищені, а "одноразові" телефони знищать через загрозу встановлення шпигунського програмного забезпечення.

Нагадаємо, 30 серпня Клеверлі прибув до Пекіна. Його поїздка стала першим за понад п’ять років візитом очільника британського зовнішньополітичного відомства до Китаю.

Раніше РФ заявила про "викриття розвідувальної діяльності США", яка велася за допомогою пристроїв Apple. Компанія нібито надає американським спецслужбам можливість контролювати будь-яких осіб, у тому числі російських дипломатів.

Хакерська група з Китаю зламала е-мейли установ у Західній Європі

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Арабські країни відмовили Трампа атакувати Іран - ЗМІ 16 января 2026

Саудівська Аравія, Катар і Оман активно відмовляють президента США від нападу, побоюючись серйозних наслідків у регіоні.

Одне з найбільших розчарувань для українців: головна актриса "Гри престолів" примкнула до "русского міра" і заговорила російською мовою 16 января 2026

Одне з найбільших розчарувань для українців: головна актриса "Гри престолів" примкнула до "русского міра" Вона заговорила російською мовою

П'ять військових кораблів, які в 2026 році стануть головною силою на океанах 16 января 2026

П'ять військових кораблів, які в 2026 році стануть головною силою на океанах

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гінеколог 1.5
Гінеколог

Отзывов: 1

Mirkit 5.0
Mirkit

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше