12 июня 2024

У Броварах Київської області невідомі вандали пошкодили та знищили 12 надгробних пам’ятників на одному з кладовищ міста. Справою вже зайнялась поліція.
Зловмисникам загрожує кримінальна відповідальність. Про це повідомили в пресслужбі Броварської міської ради.
"На вихідних (8-9 червня. – Ред.) на місцевому цвинтарі, що по вул. Перонній, невідомими зловмисниками було вчинено акт вандалізму. 12 надгробних пам’ятників зруйновано та пошкоджено. Місця, де було вчинено вандальні дії, знаходяться в різних секторах цвинтаря, якою логікою користувалися зловмисники, визначити важко", – йдеться в повідомленні.

У пресслужбі поліції Київщини OBOZ.UA підтвердили інформацію про події – на місці працювали правоохоронці.
"Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією стосовно скоєного правопорушення, телефонуйте на спецлінію "102" або звертайтеся з письмовою заявою до Броварського управління поліції за адресою: м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 24", – закликали в поліції.







Як повідомляв OBOZ.UA, у селищі Гусятин у Тернопільській області вчинили наругу над могилами воїнів Сил оборони України, які загинули, захищаючи нашу державу від російського вторгнення. Зловмисника вже затримали, його можуть кинути за ґрати на строк до п'яти років.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Бєлгороді після атаки згорів університет, де розробляли безпілотники 3 августа 2026
Влітку університет відкривав набір школярів на навчальну програму з розробки безпілотників.
Прищі і плями на підборідді: експертка пояснює, що може ховатися за цим 3 августа 2026
Однією з найпоширеніших причин, які ховаються за прищами і плямами на цій частині обличчя, є…
Здоровий кишечник: продукти, які покращують роботу головного органу довголіття 3 августа 2026
Кишечник часто називають головним органом довголіття. Справа в тому, що в ньому містяться безліч “поганих”…