9 января 2016
У бюджеті на 2016 рік уряд не передбачив міністерству інфраструктури кошти на погашення боргових зобов'язань, узятих під Євро-2012.
Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян.
За його словами, у 2015 році бюджетні видатки на виплату боргів за кредитами для проведення футбольного чемпіонату Європи 2012 року склали понад 1,8 млрд грн.
Сума мала бути майже вдвічі більшою, але оскільки гарантований державний борг був торік реструктуризований, то виплати міжнародним кредиторам зупинились.
Згідно з державним бюджетом на 2015 рік, фінансування боргових зобов'язань за кредитами, залученими під державні гарантії для цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, передбачалося в обсязі 3,45 млрд грн.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Toyota виводить на ринок Європи електрокросовер із рекордним запасом ходу 25 марта 2026
Toyota виводить на ринок Європи електрокросовер із рекордним запасом ходу
Іран відкрив Ормузьку протоку, проте не для всіх 25 марта 2026
Тегеран уточнив, що заборона на прохід Ормузькою протокою стосується "ворожих" суден США та Ізраїлю.
Фіцо прокоментував домовленість Лаврова та Сіярто щодо словацьких виборів 25 марта 2026
Глава уряду Словаччини не бачить нічого дивного в тому, що міністр закордонних справ Угорщини допоміг організувати візит Пеллегріні до Москви.