У Чехії розглянуть заборону соцмереж для дітей

9 февраля 2026

Глава уряду Чехії Андрей Бабіш виступає за заборону використання соціальних мереж дітьми до 15 років. Про це повідомляє Reuters.

"Я підтримую ідею, тому що експерти, яких я знаю, кажуть, що це дуже шкідливо для дітей. Ми повинні захищати наших дітей", - заявив Бабіш у відеозверненні, опублікованому у неділю на його акаунтах у соцмережах.

Тоді як перший віце-прем'єр-міністр країни Карел Гавлічек повідомив, що уряд серйозно розглядає можливість запропонувати таку заборону.

Якщо приймуть рішення про її запровадження, законопроект запропонують вже цього року.

Іспанія, Греція, Велика Британія та Франція, розглядають можливість введення більш жорстких обмежень на використання соціальних мереж через побоювання щодо негативного впливу на дітей, після того як у грудні Австралія стала першою країною, котра заборонила доступ дітям до 16 років.

Британія розглядає можливість запровадження заборони за австралійським зразком, тоді як Франція працює над законодавством, котре забороняє дітям до 15 років користуватися соціальними мережами.

Першою у світі законодавчо встановила мінімальний вік користування соцмережами Австралія: з 9 грудня минулого року такі платформи, як Instagram, TikTok і YouTube, заблокували понад 1 мільйон акаунтів.

Нагадаємо, депутати Європарламенту ухвалили резолюцію, що закликає заборонити дітям до 16 років користування соціальними мережами.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Румунію втекли 32 тисячі українців, майже 40 загинули в горах - ЗМІ 19 мая 2026

Румунські рятувальники майже 400 разів виїжджали рятувати постраждалих, однак 39 людей все ж загинули.

"Мадяр" Бровді розкрив, чим Кремль прикриває Москву 19 мая 2026

Сукупний одночасний залп "московської" системи ППО може перевищувати 700 зенітних керованих ракет, зазначив він.

Екс-"ВІА-Гра" Міша Романова розказала про те, чи платить батько її сина аліменти і чи спілкується з хлопчиком 19 мая 2026

Співачка розповіла, чи сплачує її екс аліменти на спільного сина і чи присутній у його житті. Чи у стосунках Романова зараз

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ІПАГ НАМН України 5.0
ІПАГ НАМН України

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше