У Чехії знайшли понад 640 кілограмів кокаїну серед бананів на складі

14 августа 2023

У Клецанах, що під Прагою (Чехія), у розподільчому центрі мережі магазинів Albert виявили 646 кг кокаїну у партії бананів. Про це повідомляє Радіо Прага.

Вартість наркотиків становить близько 2 млрд крон (83 млн євро).

Під час розвантаження піддонів з органічними бананами співробітники складу помітили підозрілі пакети та викликали поліцію.

"Під час обшуку було знайдено кілограмові пакети з підозрілим порошком. Вибіркова перевірка показала, що це наркотична речовина, точніше, кокаїн", - розповіла прессекретарка Національного штабу боротьби з наркотиками Люція Шмолдасова.

Зазначається, що за попередніми даними, вилучена у Клецанах партія є однією з найбільших в історії Чехії.

Нагадаємо, наркоторговці завозили в Україну екстазі під виглядом солодощів.

Як повідомлялося, біля берегів Іспанії перехопили вітрильник із кокаїном на 70 млн євро.

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кермувала під наркотичним і алкогольним сп'янінням: проти Брітні Спірс висунули обвинувачення після арешту та каяття 3 мая 2026

Кермувала під наркотичним і алкогольним сп'янінням: проти Брітні Спірс висунули обвинувачення після арешту та каяття Розслідування у справі тривало кілька тижнів

Що робити зі шкірою, коли у вас розширені пори 3 мая 2026

В такому випадку потрібно діяти за певним алгоритмом.

Олена-Христина Лебідь у золотому бікіні з плетеною баскою влаштувала веселі танці у басейні 3 мая 2026

Телеведуча Олена-Христина Лебідь у золотому купальнику наробила фото та потанцювала у басейні. Деталі читайте тут.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Зоомагазин Paddington 5.0
Зоомагазин Paddington

Отзывов: 1

стомотологія Н+  
стомотологія Н+

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше