У Чернігові померла найстарша породілля України

10 ноября 2025

У Чернігові пішла з життя 80-річна Валентина Підвербна, яка була відома як найстарша породілля України. Про її смерть у неділю, 9 листопада, повідомила чернігівська громадська діячка та в.о. директора драмтеатру імені Шевченка Оксана Тунік-Фриз.

"Смерть підтверджена. Причиною стали похилий вік та хвороби. Займаємося організацією поховання", – зазначила Тунік-Фриз.

Вона розповіла, що донька Валентини, Анна, цього дня прийшла провідати матір, проте не змогла потрапити у квартиру. За словами сусідів, ще напередодні Підвербна перебувала на вулиці, а наступного дня її знайшли мертвою вдома. Валентина померла мирно, уві сні.

"Анна у безпеці та отримує підтримку. Попри всі складнощі, вона любила маму і до останнього дня спілкувалася з нею", – додала Тунік-Фриз.

Відомо, що Валентина Підвербна народила доньку у 65 років за допомогою штучного запліднення. Цей випадок привернув увагу медіа та громадськості. Раніше між Підвербною та донькою виник скандал: Анна повідомляла у соцмережах про антисанітарні умови та конфлікти в родині, через що правоохоронці та соцслужби вилучили дитину.

За словами соцпрацівників, з серпня 2023 року мама та донька відновили спілкування. Наразі дівчинка проживає з опікункою та перебуває під наглядом спеціалістів.

Як повідомлялося, про нездатність найстаршої породіллі доглядати за дитиною, лікарі заявляли невдовзі після народження дівчинки.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У США створили робота, що витримує 650°C 10 ноября 2025

Американські інженери розробили робота FireBot, здатного витримувати температуру до 650°C і працювати там, куди не можуть потрапити пожежники.

Трамп анонсував завершення шатдауну 10 ноября 2025

ЗМІ дізналися, що у Сенаті досягнуто двопартійної угоди про фінансування уряду до 30 січня.

У Києві іноземець у клубі ледь не вбив хлопця, який став на захист дівчини 10 ноября 2025

У Києві іноземець у клубі ледь не вбив хлопця, який став на захист дівчини. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

241"Голосіївський" 0.6
241"Голосіївський"

Отзывов: 1

Jurist.com.ua 5.0
Jurist.com.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше