У Держдумі РФ хочуть визнати Україну "терористичною державою"

27 июля 2022

До Держдуми РФ надійшов законопроект із пропозицією визнати Україну "терористичною державою". Його підготувала партія Справедлива Росія – За правду. Про це у вівторок, 26 липня, повідомляють росЗМІ.
 
У документі визначається порядок визнання держав терористичними та спонсорами тероризму. У законопроекті також є згадка про те, що до "терористичних держав" нібито належить і Україна.
 
Також, за пропозицією депутатів, Росія може визнати спонсором тероризму країну, яка постачає товари військового призначення в Україну. При цьому майно громадян таких країн у РФ пропонують конфіскувати.
 

Нагадаємо, минулого тижня у США вимагали оголосити РФ державою-спонсором тероризму. З відповідним закликом Конгрес звернувся до держсекретаря Ентоні Блінкена.
 
Як повідомлялося, Сенат США може розглянути резолюцію щодо визнання Росії державою-спонсором тероризму. У разі позитивного рішення її передадуть для голосування до Палати представників Конгресу США.
 
Раніше повідомлялося, що Верховна Рада підтримала звернення до Палати представників і Сенату Конгресу США про визнання Росії державою-спонсором тероризму.
 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Росія заробила €7,7 млрд на нафті під час війни в Ірані 21 марта 2026

У перші два тижні березня Москва отримала близько €372 млн на день від експорту нафти - на 14% більше середнього денного доходу у лютому.

Huawei представила смартфон Mate 80 Pro Max Wind Edition з сильно виступаючими камерами та вентилятором 21 марта 2026

Компанія Huawei поповнила асортимент серії смартфонів Mate 80 новою моделлю Mate 80 Pro Max Wind Edition. Від раніше випущених моделей Mate 80, Mate 80 Pro, Mate 80 Pro Max та Mate 80 RS Master Edition новинка вирізняється наявністю вбудованого вентилятора. Попередні замовлення на смартфон в Китаї вже приймаються. У продажу він очікується з 23 березня.

Екс-чиновник Голосієво-Будінвесту "продавав" бронювання за $17 500 21 марта 2026

Екс-чиновник Голосієво-Будінвесту "продавав" бронювання за $17 500

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше