У Дніпропетровську придумали, як змусити незаконні кіоски працювати по-чесному

12 марта 2016

У Дніпропетровську створили електронну мапу тимчасових торгівельних споруд.

Як повідомляється, побачити можна фото кіоску, адресу, дані про підприємця-власника та про те, що тут власне дозволено продавати.

Містяни тепер можуть онлайн подавати скарги на незаконну діяльність торговців. Своєю чергою, підприємці отримали змогу бачити вільні для торгівлі місця. Подати заявку на роботу бізнесмени теж можуть через сайт.

Електронну мапу місяць розробляли волонтери. На їхню думку, так Дніпропетровськ боротиметься із незаконною торгівлею. На початок року з 4000 кіосків у місті законно працювали лише 600. Нелегальні споруди комунальники навіть зрізали болгарками. Кожен МАФ отримав унікальний номер і спеціальне маркування - інформацію можна зчитати за допомогою смартфона.

"Часто буває, що за документами, наприклад, хлібом йде торгівля, а насправді "наливайка". Щоб такого не було, ми зашиваємо в QR-код вид діяльності. Людина, яка помітила, що сканована інформація не відповідає дійсності, повідомляє безпосередньо департамент", - розповіла Одарка Біла, радник міського голови.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Диетологи предложили шесть натуральных рецептов для избавления от лишнего веса 26 января 2020

Для возникновения ожирения имеется множество причин, среди которых и наследственная предрасположенность, и стрессы, и неправильное питание, и малоподвижный образ жизни.

Прототип "Волка с Уолл-Стрит" подал в суд на создателей фильма 26 января 2020

Американский оратор-мотиватор Джордан Белфорт требует 300 миллионов долларов

Анонс мощного смартфона Realme X50 Pro 5G ожидается в текущем квартале 26 января 2020

В начале нынешнего года дебютировал смартфон Realme X50 5G с поддержкой сетей пятого поколения. Теперь веб-источники сообщают, что у этого аппарата появится собрат в лице более производительной модели Realme X50 Pro 5G.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

егрпоу 41962509 0.1
егрпоу 41962509

Отзывов: 1

Репролайф 4.8
Репролайф

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое