У Дніпропетровську придумали, як змусити незаконні кіоски працювати по-чесному

12 марта 2016

У Дніпропетровську створили електронну мапу тимчасових торгівельних споруд.

Як повідомляється, побачити можна фото кіоску, адресу, дані про підприємця-власника та про те, що тут власне дозволено продавати.

Містяни тепер можуть онлайн подавати скарги на незаконну діяльність торговців. Своєю чергою, підприємці отримали змогу бачити вільні для торгівлі місця. Подати заявку на роботу бізнесмени теж можуть через сайт.

Електронну мапу місяць розробляли волонтери. На їхню думку, так Дніпропетровськ боротиметься із незаконною торгівлею. На початок року з 4000 кіосків у місті законно працювали лише 600. Нелегальні споруди комунальники навіть зрізали болгарками. Кожен МАФ отримав унікальний номер і спеціальне маркування - інформацію можна зчитати за допомогою смартфона.

"Часто буває, що за документами, наприклад, хлібом йде торгівля, а насправді "наливайка". Щоб такого не було, ми зашиваємо в QR-код вид діяльності. Людина, яка помітила, що сканована інформація не відповідає дійсності, повідомляє безпосередньо департамент", - розповіла Одарка Біла, радник міського голови.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

КНДР обвинили в продолжении разработок ядерного оружия 5 августа 2020

Ряд стран считают, что последние шесть ядерных испытаний в Северной Корее, вероятнее всего, помогли КНДР разработать миниатюрные ядерные устройства.

Эксперты рассказали о пользе холестерина для организма 5 августа 2020

Холестерину приписываются все самые плохие свойства. Но на самом деле холестерин имеет ряд полезных свойств и не так плох, как он нем говорят.

ВОЗ заявила о прогрессе с вакциной от COVID-19 4 августа 2020

Пока эффективного средства против заболевания нет. Работа над вакциной и поиском лекарства продолжается.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Повний капец 0.2
Повний капец

Отзывов: 1

Realmcraft 5.0
Realmcraft

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое