6 января 2025
Відразу два літаки російських авіакомпаній були змушені повернутися до аеропортів вильоту через відмову двигунів повідомив російський Telegram-канал Авиаторщина.
Перший інцидент стався з Airbus A321neo авіакомпанії Уральські авіалінії, що виконував рейс з єгипетського Шарм-ель-Шейха до Єкатеринбурга. На висоті 4500 метрів у лайнера відмовив лівий двигун. Екіпаж доповів про несправність диспетчерам, після чого ухвалив рішення про повернення до аеропорту вильоту.
Другий випадок стався з Boeing 737 авіакомпанії NordStar, який виконував рейс Волгоград - Єкатеринбург увечері 2 січня. На висоті 11300 метрів у літака також відмовив лівий двигун. Екіпаж повернувся до аеропорту Гумрак у Волгограді.
Після цих інцидентів прес-служби обох авіакомпаній повідомили, що лайнери усунуті від польотів для технічного огляду та оцінки стану.
Раніше ГУР вдалося вдалося отримати секретні документи, які свідчать про авіаколапс РФ через санкції. Документи свідчать, що у 2023 році в росавіцації різко зросла кількість авіапригод та випадків технічних несправностей. Росія має серйозні труднощі з обслуговуванням бортів із великим нальотом та гострий дефіцит запчастин, через що на "донорство" пустили понад 35% літаків.
Однак згодом з'явилися дані, які свідчать про те, що в обхід санкцій в Росію з початку 2024 року ввезли щонайменше 28 повітряних суден, серед яких літаки малої авіації та великі пасажирські лайнери.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кремль скликає термінову нараду через дефіцит пального - розвідка 14 мая 2025
Причинами енергетичної кризи стали зниження рентабельності нафтопереробних заводів, зростання тарифів на транспортування, підвищення акцизів і скорочення державних субсидій.
13-го травня у Базелі відбувся перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2025.
Фінляндія оновить залізничну колію для оборонної мобільності 14 мая 2025
Нині у Фінляндії використовується колія шириною 1524 мм - вона збереглася ще з часів Великого князівства Фінляндського у складі Російської імперії. У Західній Європі використовується стандартна колія - 1435 мм.