У Фінляндії побудують завод з виробництва дронів для України та ЄС

28 ноября 2024

У Фінляндії збудують підприємство з виробництва безпілотників для потреб України та ЄС. Старт масового випуску дронів заплановано на першу половину 2025 року. Про це повідомляє пресслужба компанії Summa Defence.

Зазначається, що основною метою нового заводу є швидке розширення виробничих потужностей для безпілотників, що використовуються в бойових діях в Україні, а також запуск їхнього серійного виробництва у Фінляндії та Європі.

За словами гендиректора Summa Defence Ltd Юссі Холопайнена, дрони постачатимуть не тільки в Україну, а й у країни Європейського союзу і НАТО. Вони стануть важливим елементом цивільних, оборонних і охоронних систем.

Для реалізації проєкту Summa Defence створює дочірню компанію Summa Drones Ltd, яка очолить спільне підприємство з українськими партнерами. Серед учасників української сторони - компанії Kort, Elf Systems, Skyassist і MPS Development. Виробництво включатиме не тільки повітряні, а й наземні та морські безпілотники.

Нагадаємо, у вересні Фінляндія оголосила, що надасть Україні 25 пакет військової допомоги. Загальна сума військової допомоги Україні, наданої Фінляндією від початку війни, сягнула 2,3 млрд євро.

Також повідомлялося, що Україна і Фінляндія створили коаліцію цивільного захисту для розбудови системи сучасних укриттів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

NASA завершило місію марсіанського зонда MAVEN — він так і не знайшовся після загадкової аварії на борту 4 июня 2026

3 липня 2026 року NASA офіційно попрощалося з місією та зондом MAVEN — першим космічним апаратом, спеціально створеним для вивчення процесів у верхніх шарах атмосфери Марса. Зонд пропрацював на орбіті Червоної планети понад 11 років, хоча його основна місія була розрахована всього на один рік. Востаннє сигнал від MAVEN був отриманий 6 грудня 2025 року, після чого апарат несподівано перестав виходити на зв'язок.

Топ-6 переваг, котрі плавання приносить організму 4 июня 2026

Плавання - це надзвичайно корисне фізичне навантаження.

Індія має намір закупити БпЛА на $2 млрд - ЗМІ 4 июня 2026

Очікується, що закупівлі можуть відбуватися за прискореною процедурою для закриття термінових оперативних потреб.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

АНЦ  
АНЦ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше