У Франції росіянам заборонили відвідувати Венсенський замок

10 августа 2022

Після вторгнення Росії в Україну влада Франції заборонила росіянам відвідувати Венсенський замок поблизу Парижа. Про це пише видання 20 Minutes.
 
Російські громадяни більше не можуть відвідувати Венсенський замок, що неподалік Парижа, в якому, зокрема, містяться архіви Міністерства збройних сил Франції. Після російського вторгнення в Україну було видано директиву про заборону росіянам відвідувати пам'ятник.
 
Замок, розташований на південний схід від Парижа, містить, зокрема, один із центрів Історичної служби оборони, бібліотеки та архіви, доступні для громадськості за певних умов.
 

Водночас у відомстві наголосили, що свої запити щодо документів можуть робити журналісти.
 
Венсенський замок був побудований для королів Франції в XIV-XVII століттях у Венсенському лісі, на місці мисливського угіддя XII століття.
 
Нагадаємо, раніше петиція, опублікована на сайті Офісу президента про заборону на в'їзд в Україну для росіян на найближчі 50 років, набрала понад 25 тисяч підписів, тепер її має розглянути Володимир Зеленський.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Криму під час нічної атаки пошкоджено два мости 11 июня 2026

Пожежі зафіксували в Сімферополі та Севастополі, де ураженено Козачу, Комишеву та Стрілецьку бухти.

Стало відомо, чи реально вилікувати простатит у чоловіків 11 июня 2026

Багато хто думає, що простатит невиліковний, але це далеко не так.

Фахівці відповіли, чи можна їсти малину при цукровому діабеті 11 июня 2026

Малина - смачна та корисна ягода, але чи можна її вживати при цукровому діабеті?

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Морозов В. Ю. 5.0
Морозов В. Ю.

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше