У Франції стався землетрус - є руйнації і поранені

19 июня 2023

Землетрус магнітудою 5,8 стався у суботу, 17 червня, на заході Франції. В результаті були пошкоджені будинки, є поранені люди, повідомляє BBC.

Зазначається, що поштовхи відчувалися від міста Ренн на північному заході до Бордо на південному заході.

Внаслідок землетрусу були пошкоджені будинки, школи та церкви, а сотні будівель визнали непридатними для проживання. Також відомо про двох поранених людей в місті Де-Севр.

Особливо постраждав регіон Приморська Шаранта на північ від Бордо. З муніципалітету Ла-Лень евакуювали близько 170 людей. Місцевий посадовець сказав, що постраждали більшість будинків у центрі міста.

Міністр внутрішніх справ країни Джеральд Дарманін заявив, що уряд запустить прискорену процедуру, щоб оцінити структурні пошкодження будівель.

Нагадаємо, наприкінці травня біля узбережжя Нової Зеландії стався землетрус магнітудою 6,2.

Перед цим у Полтавській області стався землетрус з магнітудою 2,7 бали.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Канаді висловилися щодо удару Ізраїля по Катару 10 сентября 2025

Подібні кроки можуть значно ускладнити спроби забезпечити мир і безпеку в регіоні.

Рамштайн: Британія профінансує тисячі БпЛА для ЗСУ 10 сентября 2025

Протягом наступних 12 місяців Лондон масово вироблятиме на своїй території безпілотники дальнього радіусу дії.

Хореографка Ілона Гвоздьова зворушливими кадрами привітала доньку з ювілеєм 10 сентября 2025

Хореографка Ілона Гвоздьова у Instagram привітала з днем народження свою доньку Валерію, яку в сім'ї називають Рія. 9-го вересня дівчинці виповнилося 10 років.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

спортлайф 0.6
спортлайф

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше