У Франції в навчальному закладі сталась різанина

11 сентября 2025

У Франції внаслідок нападу з ножем у коледжі садівництва постраждали двоє людей.  Про це повідомляє BFMTV у середу, 10 вересня.
 
Інцидент стався у південному місті Антіб, що на Лазурному узбережжі між Ніццою і Каннами.
 
За попередніми даними, молодий чоловік, озброєний ножем, зайшов на територію навчального закладу і поранив двох людей - 52-річну викладачку і 16-річну ученицю. 
 
Відомо, що 18-річний нападник - колишній учень коледжу. Поліція встановлює мотиви його вчинку.

Нагадаємо, сьогодні вранці в Шаргороді на Вінничині були вбиті два старшокласники - учні 10 і 11 класу. За підозрою в убивстві школярів затримали колишнього вчителя.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Тренд на 2016-й: що було модно десть років тому. Фото 22 января 2026

З початку 2026 року соціальні мережі захопила ностальгія за 2016-м. Через десять років стрічки заповнилися ретро-селфі, скриншотами старої версії Instagram та луками тих часів.  Багато селебріті, зокрема Хейлі Бібер, виклали пости, де пригадали себе у 2016-му.

Нові правила ChatGPT: як будуть відокремлювати підлітків від дорослих 22 января 2026

Нові правила ChatGPT: як будуть відокремлювати підлітків від дорослих

Республіканцям у Вашингтоні подали торт у формі Гренландії 22 января 2026

Учасники заходу під аплодисменти розрізали торт, що символізує острів, який є автономною територією Данії.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Николаев Дмитрий 0.4
Николаев Дмитрий

Отзывов: 1

VIVA  
VIVA

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше