У Франції зажадали від США повернення Статуї Свободи

17 марта 2025

Французький євродепутат Рафаель Глюксманн вимагає від США повернути Статую Свободи, яку подарувала Франція на честь сторіччя американської незалежності. Депутат вважає, що Штати більше не уособлюють цінності, які спонукали Париж подарувати статую. Про це у неділю, 16 березня, повідомляє Le Figaro.

"Ми скажемо американцям, які вирішили стати на бік тиранів, американцям, які звільняють дослідників за прояви наукової свободи: "Поверніть нам Статую Свободи", - заявив Глюксман на з'їзді свого лівоцентристського руху Place Publique.

Депутат Європарламенту додав, що Сполучені Штати, судячи з усього, зневажають Статую Свободи.

"Ми подарували її вам, але, схоже, ви її зневажаєте. Тоді вона буде в нас, тут, у Франції", - додав Глюксман.

Такий заклик оплесками підтримали близько півтори тисячі присутніх.

Євродепутат також виступив із закликом до "демократичного опору", щоб протистояти "фан-клубу Трампа і Маска" в самій Франції.

Глюксман є затятим прихильником України, який різко розкритикував радикальну зміну політики США щодо війни.

Раніше у Франції відповіли на погрози Трампа запровадити мита 200% на алкоголь: в уряді відмовилися лякатися.

Франція профінансує відбудову українських міст

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп оголосив недійсними частину помилувань Байдена 17 марта 2025

Чинний президент запевняє, що помилування його попередника в останній день недійсні, бо той використав пристрій для відтворення підпису.

В Німеччині анонсували "історичне рішення" стосовно допомоги Україні 17 марта 2025

Бундестаг має ухвалити важливе рішення, яке зміцнить європейську безпеку та збільшить допомогу Україні, зазначила Анналена Бербок.

Андрій Макаревич зізнався, що донатив українцям: раніше він відмовлявся допомагати ЗСУ 17 марта 2025

Андрій Макаревич зізнався, що донатив українцям: раніше він відмовлявся допомагати ЗСУ Його кошти були спрямовані на відновлення цивільної інфраструктури

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше