У ФРН стартували масштабні навчання НАТО

4 июня 2024

У ФРН 3 червня розпочались одні з найбільших в Європі навчань НАТО зі спільних повітряних операцій, які спрямовані на посилення співпраці із країнами-партнерами, а також на обмін авіаційним і технічним досвідом. Навчання триватимуть до 14 червня. Про це повідомляє DW.

Зазначається, що у тактичних навчаннях військово-повітряних сил НАТО на німецькій авіабазі беруть участь близько 60 винищувачів та інших бойових літаків. Крім того, приблизно 1100 військовослужбовців із 11 країн Альянсу, а також з Австрії та Швейцарії долучилися до маневрів Tiger meet на аеродромі Шлезвіг-Ягель у північній землі Шлейзвіг-Гольштейн.

Як повідомляється, ці навчання є одними із найбільших зі спільних повітряних операцій в Європі та пропонують особливо цінний досвіт для екіпажів, які беруть в них участь.

Нагадаємо, повітряні сили Польщі, США та країн Балтії провели військові навчання.

Також повідомлялося, що у Литві влітку відбудуться найбільші в історії країни військові навчання.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Чому з машини йде білий дим і що робити водієві 9 марта 2026

Чому з машини йде білий дим і що робити водієві

Решетнік потрапив у скандал через привітання з 8 березня і не зміг виправити ситуацію 9 марта 2026

Решетнік потрапив у скандал через привітання з 8 березня і не зміг виправити ситуацію Для Решетніка 8 березня – свято весни

Макрон зв'язався із президентом Ірану 9 марта 2026

Лідер Франції підкреслив важливість запобігання ескалації ситуації та збереження миру через конструктивний діалог.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Дрім 0.5
Дрім

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше