У Гостомелі зрізали знамените графіті Бенксі - зловмисників затримали на гарячому

3 декабря 2022

У Гостомелі під Києвом зрізали зі стіни графіті англійського художника Бенксі. Поліція затримала групу із вісьмох зловмисників.

Про це 2 грудня повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Київській області Андрій Нєбитов. "Сьогодні близько 11:30 нам повідомили, що невідомі зрізають картину всесвітньо відомого художника, яку він наніс на стіні розбитого окупантами будинку в Гостомелі", – написав генерал у своєму Telegram-каналі.

За його словами, слідчо-оперативна група одразу виїхала на місце, де виявила 8 осіб. Затриманим від 27 до 60 років, це мешканці Києва та Черкас.

Картину правоохоронці вилучили, а за фактом пошкодження майна розпочато досудове розслідування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Бенксі показав процес створення своїх графіті в Україні. Він остаточно підтвердив своє авторство зображень на зруйнованих будинках на Київщині.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Іран передав відповіді на мирний план США через посередників - ЗМІ 27 марта 2026

Іран зазначив, що повинні бути гарантовані і чітко визначені компенсації і військові репарації, а також повинна бути припинена війна на всіх фронтах і для всіх груп опору.

Китай зреагував на звинувачення США у ядерних випробуваннях 27 марта 2026

Пекін закликав Вашингтон "припинити політику подвійних стандартів і почати суттєве скорочення власного ядерного арсеналу".

У РФ заявили, що відправили до Ірану 300 тонн "гумдопомоги" 27 марта 2026

Раніше Росія начебто направила до Ірану через Азербайджан понад 13 тонн медикаментів та медичного приладдя.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo-shop  
Leo-shop

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше