У Грузії 36-річний чоловік застрелив на ринку чотирьох людей

10 февраля 2024

У грузинському місті Руставі на території Стамбульського ринку під час стрілянини четверо людей загинули, ще один чоловік дістав поранення. Про це сьогодні, 9 лютого, з посиланням на МВС Грузії повідомляє видання Новини Грузії.

36-річного чоловіка, який відкрив стрілянину, затримано на місці інциденту. Відомо, що серед жертв - його дядько, який працював на ринку. Пораненого - двоюрідного брата обвинуваченого - відвезли до лікарні.

Причини інциденту поки що невідомі.

Нагадаємо, у Києві патрульні оперативно затримали чоловіка, який влаштував стрілянину на дорозі.

Раніше у Миколаєві поліція затримала чоловіка, який вчинив стрілянину у спальному мікрорайоні міста і поранив людину.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп прокоментував свій можливий візит до Росії 13 мая 2026

Лідер США висловив думку, що угоди між Москвою та Києвом йому зрештою вдасться досягти.

Google оголосила, що Android-смартфони масово навчаться передавати файли на iPhone через AirDrop 13 мая 2026

У листопаді минулого року Google забезпечила підтримку передачі файлів на iPhone за допомогою AirDrop для смартфонів серії Pixel 10. Сьогодні Google оголосила про плани додати підтримку AirDrop через Quick Share на пристрої своїх партнерів по екосистемі Android, включаючи Oppo, OnePlus, Vivo, Xiaomi та Honor.

Україна та США готують Drone Deal - ЗМІ 13 мая 2026

Співпраця може включати розширення спільного виробництва безпілотних систем і обмін технологіями, напрацьованими Україною під час повномасштабної війни з Росією.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше