У Грузії під час протестів затримали українця - ЗМI

7 декабря 2024

У Тбілісі затримали громадянина України, який брав участь в антиурядових протестах. Про це повідомляє телеканал Rustavi2.
 
Зазначається, що українця затримали на одній з вулиць Тбілісі. Грузинські поліцейські заявили, що затримують чоловіка в межах кримінальної справи, пов'язаної з організацією групового насильства. Йому може загрожувати до дев'яти років в'язниці.
 

За даними журналістів, з рюкзака громадянина України нібито було вилучено перцевий балончик та мобільний телефон. Українця доставили до відділення поліції.

В українському МЗС та посольстві України в Грузії цю інформацію поки що ніяк не прокоментували. 

Нагадаємо, 28 листопада прем'єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе заявив, що Грузія відмовляється від переговорів щодо вступу до ЄС до 2028 року. Після цього люди вийшли на масовий протест проти дій уряду. Силовики намагаються розігнати мітингувальників, застосовуючи водомети. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Порівняння доступних хітів: що краще — iPhone 17e, Pixel 10a чи Galaxy A56 2 апреля 2026

Порівняння доступних хітів: що краще — iPhone 17e, Pixel 10a чи Galaxy A56

Румунія інвестує 200 млн євро в українські дрони 2 апреля 2026

Проєкт отримує фінансування у розмірі 200 млн євро в рамках програми SAFE, наголосили в уряду Румунії.

Експерти пояснили, чи підходять запчастини Skoda для Audi та Fiat для Peugeot 2 апреля 2026

Експерти пояснили, чи підходять запчастини Skoda для Audi та Fiat для Peugeot

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Шахраї  
Шахраї

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше