23 июля 2024
На сході Грузії 22 липня стався землетрус магнітудою 4,9. Про це повідомляє NewsGeorgia.
За інформацією Національного центру сейсмічного моніторингу, підземні поштовхи були зафіксовані о 12:08 за тбіліським часом за 3 км від райцентру Дедоплісцкаро в Кахетії. Епіцентр землетрусу був на глибині 42 кілометри.
У соцмережах пишуть, що поштовхи відчувалися й у Тбілісі. Повідомлень про пошкодження будівель наразі не надходило.
Як зазначили у Республіканському центрі сейсмологічної служби Азербайджану, землетрус відчувався у прикордонних районах Азербайджану -Агстафінському, Товузькому, Балакенському, Загатальському, Гедабейському районах, а також у місті Гянджа силою 4-3 бали.
Нагадаємо, у Грузії за день16 червня сталися чотири землетруси. Епіцентр підземних поштовхів був поблизу сіл Ірі та Баджихеві. Магнітуда першого землетрусу становила 3,8, другого 4,7, третього 4,4, четвертого 3,3.
Також повідомлялося, що на філіппінському острові Мінданао 11 липня стався землетрус магнітудою 6,7 бала.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У КНДР застосували РСЗВ, здатні уразити Сеул 11 декабря 2025
Південнокорейські військові у вівторок близько 15:00 зафіксували пуски у напрямку північних вод Жовтого моря близько 10 снарядів із установки, ідентифікованої як 240-мм РСЗВ.
Культовий актор назвав дві звички, які він кинув, щоб дожити до 100-річчя: одна з них "убила" Волта Діснея 11 декабря 2025
Культовий актор назвав дві звички, які він кинув, щоб дожити до 100-річчя: одна з них "убила" Волта Діснея Одну з них було дуже важко кинути
В США звинуватили українку в кібератаках на замовлення РФ 11 декабря 2025
Обидві групи, у співпраці з якими звинувачується Вікторія Дубранова, мають тісні зв'язки з російським урядом.