У Грузії загинула туристка з Польщі

5 сентября 2024

У Грузії під час прогулянки до водоспаду загинула туристка з Польщі. Про це повідомляє Новости-Грузия.

Зазначається, що 35-річна жінка загинула під час екскурсії на водоспад Інцира у Цаленджихському муніципалітеті, на північному заході країни. Вона оступилася на стежці і впала на каміння в урвищі. Від отриманих травм туристка померла на місці.

У Грузії усі випадки несподіваної ненасильницької смерті до остаточного з’ясування фактів спершу класифікують як "доведення до самогубства".

Раніше повідомлялося, що у словацьких Татрах ведмідь напав на подружжя туристів з Білорусі. Жінка загинула на місці.

Нагадаємо, у Казахстані загинув турист із Франції, який йшов на Байконур.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Ірландії засудили трьох українців у справі про рекордну партію кокаїну 6 июля 2025

Громадян Великої Британії, Філіппін, України, Нідерландів та Ірану ув'язнили за їхню участь у контрабанді 2,2 т кокаїну вартістю понад 157 млн євро.

Дружина Остапчука наробила фото у бікіні та розказала, як змінилася її самооцінка після пологів 6 июля 2025

Дружина шоумена Володимира Остапчука, 25-річна блогерка Катерина Остапчук похвалилася струнким тілом на відпочинку та зізналася, як змінилася її самооцінка після народження дитини. 

Підписаний Трампом великий і прекрасний закон поставив під загрозу найважливіше джерело прибутку Tesla 6 июля 2025

Підписаний Трампом великий і прекрасний закон поставив під загрозу найважливіше джерело прибутку Tesla.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вікнодім 5.0
Вікнодім

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше