15 марта 2024
Росія виготовила близько 20 одиниць танків Армата - це дослідна партія. Про це йдеться в коментарі Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України для АрміяInform, опублікованому в п'ятницю, 15 березня.
Станом на кінець 2023 року, вищезгаданий танк не пройшов в Росії державних випробувань й не був прийняти на озброєння.
За наявними даними, у поточному році Російська Федерація планує виготовити 29 танків Армата.
"Але найбільш ймовірно, що цей план не буде виконано. Так, у 2023 році із запланованих 29 одиниць не було виготовлено жодного танка", - йдеться в повідомленні.
Інформація про участь танків Армата у бойових діях на території України нині відсутня.
Нагадаємо, російські пропагандистські ЗМІ заявили, що РФ поставила на озброєння своєї армії новий танк Т-14 Армата, але на фронт його не відправлять.
Додамо, міноборони Великобританії заявили, що Росії насправді не вигідно застосовувати на полі бою свій танк Т-14 Армата, і якщо це відбудеться, то насамперед із пропагандистською метою.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ШІ-боти виявилися нікудишніми психотерапевтами — вони давали шкідливі поради та відмовлялися спілкуватися з алкоголіками
Рейтинг Путіна впав до мінімуму з 2022-го 13 июля 2025
Падіння рейтингу пов’язують з новими факторами дискомфорту - авіаколапсом, відключеннями інтернету, складнощами з оплатою картками, а також зростанням цін на комунальні послуги.
Головний дизайнер Xiaomi пояснив, що зовнішність електромобілів має залишати емоційний слід 13 июля 2025
Головний дизайнер Xiaomi пояснив, що зовнішність електромобілів має залишати емоційний слід.