2 августа 2024
Після нападу повстанців-туарегів на терористів ПВК Вагнер у Малі є "конкретні військові наслідки", зокрема РФ перекидає в цю країну своїх військових та терористів з інших частин Африки. Про це в ефірі телемарафону повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов, пише РБК-Україна.
"Бачите, в різних куточках фігурує інформація. Був Судан, тепер Малі. Є ще країни, про які не було розголосу в ЗМІ поки що. Ось Сирія. Мова йде про те, що монополія у сфері бандитської, піратської діяльності російських ПВК у світі добігає кінця", - сказав Юсов.
Представник ГУР додав, що у світі "з'являються сили, які можуть ставити цих злочинців на місце".
"Є іміджеві втрати. Є конкретні військові наслідки. Після подій в Малі вже відомо про перекидання туди російських військ та терористів з інших куточків Африки", - підкреслив Юсов.
Він назвав ці процеси хорошими і подякував людям, які проводять подібні операції в різних куточках світу, адже вони відвертають увагу ворога і змушують його витрачати додаткові ресурси на захист власного контингенту.
Нагадаємо, у Малі повстанці-туареги вбили і поранили десятки бійців ПВК Вагнера. Угруповання Вагнера підтвердило сутичку з туарегами й визнало втрати.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Франція не купуватиме американську зброю для України - ЗМІ 16 июля 2025
Президент Франції Емманюель Макрон вже давно наполягає, щоб європейці розбудовували власну оборонно-промислову базу за рахунок закупівель на місцях.
Невістка Бекхемів у блискучому ліфчику помилувалася собою на фронтальну камеру 16 июля 2025
Дружина старшого сина Девіда й Вікторії Бекхемів, 26-річного Брукліна, спадкоємиця мільйонного статку та акторка Нікола Пельтц наробила сонячних кадрів на відпочинку.
Зґвалтували та пограбували 15-річну дівчинку в центрі Києва: суд виніс вирок двом рецидивістам 16 июля 2025
Зґвалтували та пограбували 15-річну дівчинку в центрі Києва: суд виніс вирок двом рецидивістам. Фото Зловмисників засуджено до дев’яти років позбавлення волі