28 августа 2024
На півдні Хорватії стримали лісову пожежу, що підступала до бази ракетних військ та людських осель. Про це повідомляє хорватське N1.
Зазначається, що пожежа палає вже кілька днів поблизу південного міста Спліт, в районі містечка Жрновніце. Займання сталося внаслідок влучання блискавки ввечері 26 серпня.
На місці працюють понад 200 пожежників з усієї країни, близько 80 машин та спеціалізовані літаки Canadair. Боротьбу з вогнем ускладнюють рельєф, спека та сильний вітер.
Сьогодні пожежники оголосили, що загрози для бази вже немає. Пожежа все ще триває, але відкритий вогонь майже приборкали.
Місцеві дороги залишаються перекритими.
Раніше повідомлялося, що на території Якутії зафіксовано 68 природних пожеж на площі понад 433 тис. га.
Нагадаємо, у Греції проводили евакуацію через неконтрольовану лісову пожежу.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У російській Пензі підірвали нафтопроводи - ЗМІ 9 сентября 2025
Дві труби з пропускною здатністю 2 млн барелів на добу припинили функціонування, стверджують джерела у розвідці.
MONATIK і DOROFEEVA в урбаністичному кліпі влаштували експериментальні танці з чорними кулями. Відео 9 сентября 2025
MONATIK і DOROFEEVA знову об’єдналися для дуету. В артистів вийшли спільні пісня і кліп під назвою "If You know what I mean".
Франція і ФРН домагаються санкцій ЄС проти Лукойлу 9 сентября 2025
Франко-німецький документ рекомендує звернути увагу на фінансові схеми, які Росія використовує для обходу санкцій.