У Калузькій області РФ стався витік нафти після атаки на НПЗ

14 мая 2024

Після атаки дронів на НПЗ у Калузькій області 10 травня стався витік нафти. Про це повідомляє Telegram-канал ASTRA.

Зазначається, що один із безпілотників потрапив у нафтопереробне обладнання НПЗ Перший завод, також спалахнули три цистерни з паливом.

Також внаслідок пожежі пошкодження отримав нафтопровід, що призвело до розливу 5 тонн нафти.

Нагадаємо, 10 травня Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України провело атаку на нафтопереробний Перший завод в Калузькій області РФ.

Також повідомлялося, що у ніч на 12 травня безпілотники ГУР атакували важливі підприємства на території Росії - у Волгоградській, Калузькій та Липецькій областях.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Нержавеющий сгон: практический взгляд на надежное соединение труб 22 апреля 2026

Нержавеющий сгон - это один из тех элементов, о которых многие слышали, но не всегда понимают, почему именно он так востребован в пищевой, химической и фармацевтической промышленности

100 років тому народилася королева Єлизавета II: який вигляд вона мала до того, як зійшла на престол. Рідкісні фото 21 апреля 2026

100 років тому народилася королева Єлизавета II: який вигляд вона мала до того, як зійшла на престол. Рідкісні фото Період її дорослішання припав на Другу світову війну, до якої була й сама причетна

Іран попередив США про "нові козирі на полі бою" 21 апреля 2026

"Нові карти" можуть стосуватися підтримуваних Іраном хуситів у Ємені, які перекрили протоку Баб-ель-Мандеб - один із головних світових маршрутів для експорту нафти.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

staj.in.ua 5.0
staj.in.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше