У Києві іноземець ледь не потонув, намагаючись переплисти Дніпро в масці Бетмена

29 августа 2023

У Києві правоохоронці врятували іноземця, який ледь не потонув у Дніпрі. Чоловік намагався переплисти річку в масці відомого кіногероя "Бетмена", але не розрахував свої сили.

Про це повідомили в пресслужбі столиці. Наразі громадянину нічого не загрожує.

За словами правоохоронців, інцидент трапився ввечері, 28 серпня. До них надійшло повідомлення, що посеред річки Дніпро з останніх сил на воді тримається чоловік.

"На порятунок плавця відразу вирушили поліцейські відділу поліції в річковому порту "Київ". Діставши "Бетмена" з води на катер, правоохоронці встановили його особу. Це – іноземець 1995 року народження, який хотів переплисти річку. Для антуражу чоловік надягнув маску супергероя, втім течія виявилася все одно йому не під силу. На щастя, ця пригода завершилась для чоловіка добре", – наголосили в поліції.

У пресслужбі додали, що завдяки водному патрулю цього літного сезону на воді було врятовано 8 громадян, які, не розрахувавши свої сили, ледь не потонули у річці.

"Поліція вкотре закликає громадян поводити себе відповідально під час відпочинку на воді – не вживати алкоголь, не пірнати у незнайомих місцях та не запливати далеко від берега, адже це може призвести до травмувань та загибелі", – резюмували в пресслужбі.

Як повідомлялоя, у Святошинському районі Києва в суботу, 26 серпня, в озері виявили потопельницю. Тіло жінки знаходилось на поверхні водойми на відстані 20 метрів від берега.

obozrevatel.com

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

США розширили заборону на ввезення китайських роутерів та інших технологічних товарів 28 июня 2026

Федеральна комісія з зв'язку (FCC) США оголосила про заборону на ввезення нових категорій обладнання від ряду китайських виробників. Це торкнулося не лише нових, а й старих моделей ряду брендів.

Венс заявив Ірану, що на насильство буде відповідь насильством 28 июня 2026

Тегеран підписав угоду про припинення вогню, але на насильство буде відповідь насильством, наголосив віцепрезидент США.

Олександр Педан: Син народився вчасно і дав нам з дружиною новий поштовх 28 июня 2026

Український гуморист Олександр Педан розповів про кризи у стосунках з дружиною."У нас теж були критичні моменти і неодноразово. Сімейне життя — це роб...

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мед-Експерт 5.0
Мед-Експерт

Отзывов: 1

Люми-Дент 5.0
Люми-Дент

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше