19 апреля 2026

Стрільця, який взяв у заручники відвідувачів і працівників супермаркету "Велмарт" у Києві, ліквідовано. За попередніми даними, він убив п'ять осіб і ще 15 поранив.
Перемовники намагалися сконтактувати зі зловмисником, але результату це не принесло. Після цього спецпризначенці КОРДу Національної поліції України провели штурм магазину. Про це о 18:12 суботи, 18 квітня, повідомив у Telegram міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
Журналіст Михайло Ткач опублікував фотографію, зроблену після ліквідації терориста. На світлині – зброя, з якої злочинець відкрив погонь по людях. Гвинтівка лежить на підлозі супермаркету.

Клименко в коментарі журналістам заявив: стрілка вмовляли здатися близько 40 хвилин, але він не реагував.
Близько 17:00 у київському районі Деміївка озброєний чоловік влаштував стрілянину й забарикадувався в місцевому супермаркеті. Його жертвами стали випадкові перехожі на вулиці, а також люди, що перебували всередині магазину.
За інформацією мера Віталія Кличка на 18:35, поранених щонайменше 15 (серед них одна дитина). Жертв, попередньо, п'ятеро. Четверо загинули на вулиці, один – у приміщенні, заявив генеральний прокурор України Руслан Кравченко.
Одночасно зі стріляниною виникла пожежа у квартирі, де був зареєстрований нападник. Причина займання встановлюється.
Медіа повідомляють, що ім'я терориста Васильченков Дмитро Васильович, дата народження 21.04.1968. Він нібито народився в Москві, але має українське громадянство; деякий час проживав у Рязані (РФ), а також у Бахмуті Донецької області та в Голосіївському районі Києва.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
В Індії запустять власний супутниковий інтернет — конкурента Starlink 21 июня 2026
Один з найбільших телеком-операторів Індії Reliance Jio оголосив про плани створити супутникову групу на низькій околоземній орбіті, щоб забезпечити населення країни супутниковим зв'язком. Це зробить його прямим конкурентом американської компанії Starlink та іншими глобальними провайдерами супутникового інтернету.
NASA спробує врятувати падаючу обсерваторію Swift за допомогою космічного буксира 21 июня 2026
NASA розпочало одну з найнеординарніших рятувальних операцій в своїй історії — агентство спробує підняти орбіту космічної обсерваторії «Свіфт» (Neil Gehrels Swift Observatory), яка поступово зходить з орбіти і незабаром повинна згоріти в атмосфері Землі. Обсерваторія не має власних двигунів для корекції орбіти. Допомогти їй може лише космічний буксир, яких до цього моменту просто не існувало.
Як знизити ризик інсульту: чотири фактори, які потрібно врахувати 21 июня 2026
Інсульт-це гостре порушення кровопостачання головного мозку. Коли кров перестає переносити кисень до клітин, вони починають…