28 апреля 2023
У Голосіївському районі Києва в четвер, 27 квітня, сталась аварія за участі легковика та тролейбуса. Внаслідок ДТП утворився затор на Деміївській площі.
Про це повідомили в соціальних мережах. Обставини та причини автопригоди встановлять правоохоронці (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Водій Hyundai Sonata протаранив тролейбус. Аварія в Києві на Деміївці на виїзді до бульвару Миколи Міхновського (колишній Дружби Народів). Без тяжких травм", – йдеться в повідомленні.
На опублікованому відео можна побачити, що внаслідок ДТП на цій ділянці дороги виник затор у бік Бульвару Міхновського. Інформації про постраждалих у громадському транспорті наразі не надходило.
Нагадаємо, у Деснянському районі Києва правоохоронці затримали водія, який ледь не збив жінку, а потім, намагаючись втекти, протаранив кілька припаркованих машин. У нього в крові виявили 1,58 проміле алкоголю.
На відео присутня нецензурна лексика!
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Деснянському районі Києва в ніч з 26 на 27 квітня легковик на швидкості виїхав на клумбу та перекинувся на дах. Аварія сталась на площі Конотопської битви на Лісовому масиві.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Наомі Кемпбелл у бікіні грайливо потанцювала з Рікі Мартіном на яхті в Італії. Фото 1 июля 2025
Британська супермодель Наомі Кемпбелл, яка недавно знялася в екстравагантному фотосеті, була помічена в Італії.
В Android додали захист від фальшивих базових станцій: як увімкнути нову функцію 1 июля 2025
В Android додали захист від фальшивих базових станцій: як увімкнути нову функцію
Маск пригрозив Трампу створенням нової політсили 1 июля 2025
Бізнесмен закликав Конгрес США не затверджувати президентський законопроєкт про податки і витрати.