11 апреля 2023
У Києві затримали чоловіка, який кілька разів вистрілив у кіоск у Солом’янському районі, в якому перебували люди. Зловмисник пішов на такий крок нібито через конфлікт із продавцем закладу.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до семи років позбавлення волі (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
За словами правоохоронців, до них надійшло повідомлення про те, що на вулиці Солом’янській невідомий чоловік обстріляв торговий кіоск, усередині якого перебували громадяни.
"Поліцейські встановили, що між чоловіком та продавцем магазину виник словесний конфлікт, після чого правопорушник пішов, а за декілька хвилин повернувся зі зброєю. Зловмисник почав нецензурно висловлюватись у бік опонента та здійснив кілька пострілів у кіоск. На щастя, ніхто із відвідувачів не постраждав", – розповіли в пресслужбі.
На місці події було вилучено дві гільзи калібру 7,62. Особу нападника та адресу його проживання оперативно встановили, а потім його затримали.
У квартирі 49-річного чоловіка знайшли та вилучили зброю і набої. За фактом хуліганства відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Солом’янському районі Києва п’яний чоловік під час сварки через розлучення з дружиною кілька разів вистрілив у повітря і у вікно будинку родички. Після цього він пішов додому.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Через податкову помилку" заступниця прем'єра Британії подала у відставку 6 сентября 2025
Анджела Рейнер стала восьмим посадовцем, який покинув команду Стармера, що виявилося найбільш руйнівним ударом по уряду.
Раміна на Мальдівах виклала в Instagram чергову порцію пляжного контенту 6 сентября 2025
Блогерка Раміна Есхакзай, яка відпочиває на Мальдівах та має персонального фотографа в особі свого загадкового бойфренда-військового, виклала в Instagram чергову порцію пляжного контенту.
В Білорусі затримали польського "шпигуна": Варшава відреагувала 6 сентября 2025
Голова МЗС Польщі Радослав Сікорський розкритикував білоруський режим і спростував повідомлення про шпигунство.