16 марта 2024
У Києві затримали чоловіка, який під час конфлікту з перехожим кілька разів вистрілив у його бік. Як виявилось, зловмисник був п’яним.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до семи років позбавлення волі.
За словами правоохоронців, інформація про стрілянину у Голосіївському районі до них надійшла близько 22:00 від очевидців події.
"Як виявилось, на вулиці між двома чоловіками відбувся словесний конфлікт, в результаті якого зловмисник, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, дістав пістолет та вистрелив два рази в сторону перехожого. Під час події ніхто не постраждав, а завдяки своєчасному повідомленню до поліції, правоохоронці затримали порушника на місці вчинення злочину", – розповіли в пресслужбі.
У зловмисника, уродженця Київщини 1988 року народження, поліцейські вилучили травматичний пістолет і набої до нього. Речові докази направлені на відповідне експертне дослідження. За фактом хуліганства відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві чоловік під час із конфлікту із 87-річною матір’ю відкрив стрілянину прямо у квартирі. Подія сталась на Дарницькому бульварі.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
41-річна блогерка Олена Філонова про страх не змогти стати мамою і чому не заморозила яйцеклітину 24 июня 2025
Блогерка Олена Філонова зізналася, що мріє створити родину та відчути щастя материнства. Думки про те, що цього може не статися, 41-річну жінку страшать.
Експерти дали поради, як вивести важкі метали з організму 24 июня 2025
Як вивести важкі метали з організму
Оля Цибульська розказала, чому не спить із чоловіком в одній кімнаті та чи планує другу дитину 24 июня 2025
Співачка Оля Цибульська розповіла про особисте життя, зокрема про стосунки з чоловіком Сергієм Грисюком.