У Києві чоловік вдарив перехожого ножем у шию, а потім порізав обличчя жінці

20 февраля 2026

У Києві правоохоронці затримали військового, який перебуває у СЗЧ, за замах на вбивство та нанесення тяжких травм. За інформацією слідства, він вдарив ножем у шию перехожого, а потім порізав жінці обличчя.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Що відомо

За словами правоохоронців, до них надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію двох мешканців Святошинського району з ножовими пораненнями.

Поліцейські з’ясували, що на одній із вулиць до 28-річного киянина підійшов невідомий чоловік у стані алкогольного сп’яніння та, нецензурно висловлюючись в його адресу, спровокував конфлікт. Під час подальшої сварки незнайомець вдарив ножем чоловіка в шию та втік, а потерпілого у критичному стані госпіталізували.


Того ж вечора на сусідній вулиці зловмисник підійшов до 56-річної киянки та запропонував провести її додому. Біля під’їзду він нав’язливо наполягав залишитись у неї з ночівлею, а отримавши відмову – дістав ніж та порізав жінці обличчя.

Поліцейські оперативно затримали ймовірного нападника – ним виявився 26-річний місцевий мешканець – військовослужбовець, який перебуває у СЗЧ.

За фактами закінченого замаху на умисне вбивство та спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження розпочато досудове розслідування, а затриманому повідомили про підозру. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві судитимуть двох чоловіків, які, за інформацією слідства, жорстоко вбили перехожого. Один із зловмисників заради розваги вдарив свою жертву зірваним з авто номерним знаком по голові, а потім вони обидва забили його до смерті.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Складаний iPhone вже на конвеєрі: що готує Apple 7 апреля 2026

Складаний iPhone вже на конвеєрі: що готує Apple

Трампа зробив заяву про воєнні злочини в Ірані 7 апреля 2026

Американський президент "не переймається" через можливість скоєння армією США воєнних злочинів в Ірані.

В Німеччині під час пошуку великодніх яєць виявили флакон з полонієм 7 апреля 2026

Двоє чоловіків шукали пасхальні яйця на околиці Файхінгена-ан-дер-Енц і виявили пластиковий флакон з написом "Полоній 210".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Zainab  
Zainab

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше