13 декабря 2024

У Дніпровському районі Києва в п’ятницю, 13 грудня, сталась масштабна пожежа в адміністративній будівлі. Під час гасіння вогню на площі 700 квадратних метрів бійці ДСНС врятували двох осіб.
Про це повідомили в пресслужбі столичної Державної служби з надзвичайних ситуацій. Причину виникнення загоряння встановлять правоохоронці.
За словами рятувальників, 13 грудня о 02:01 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у Дніпровському районі Києва на вулиці Пластовій.



"Рятувальники встановили, що загоряння сталось на третьому поверсі чотириповерхової адміністративної будівлі. Існувала загроза розповсюдження пожежі на верхній поверх та сусідні будівлі. Під час проведення розвідки рятувальники врятували двох людей по автодрабині. Пожежу о 05:11 локалізували на площі 700 кв. м, а о 06:20 – ліквідували", – уточнили в ДСНС.









Нагадаємо, в Голосіївському районі столиці в пожежі загинуло двоє осіб. Загоряння виникло в одній із квартир на шостому поверсі 11-поверхового житлового будинку.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Білій Церкві Київської області сталась пожежа в багатоповерховому будинку. Під час гасіння вогню бійці ДСНС врятували двох осіб, а ще 20 – евакуювали.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, чому не можна різко переводити малюка з однієї суміші на іншу 15 марта 2026
Виявляється, що малюку потрібно кілька тижнів на адаптацію до нового типу харчування.
Apple відсвяткує 50-річчя заходами «по всьому світу» 15 марта 2026
Компанія Apple оголосила про намір відсвяткувати своє майбутнє 50-річчя, організовуючи заходи «по всьому світу» протягом березня. «Кожен захід підкреслює людську креативність і винахідливість у дії та демонструє дивовижні речі, які люди можуть створювати, коли в їхніх руках опиняються відповідні продукти Apple», — йдеться в повідомленні компанії.
Простий овоч, який корисний для серця і знижує рівень холестерину 15 марта 2026
Регулярне вживання картоплі допомагає серцю.