3 октября 2024
У Києві дівчина нібито намагалася вчинити самогубство, зістрибнувши із 23 поверху багатоповерхового житлового будинку. Правоохоронцям, які прибули на місце НП, вдалося врятувати її життя – вони відмовили громадянку від фатального кроку.
Місцеві Telegram-канали ділилися фото й відео очевидців із місця інциденту. Все сталося близько 18:20 у вівторок, 1 жовтня, на Осокорках.
У мережі писали, що дівчину помітили на карнизі будівлі ЖК Seven на Дніпровській набережній.
За попередньою інформацією, українка сама вилізла на виступ на фасаді, стояла там деякий час. Якоїсь миті вона навіть повисла на руках, тримаючись за металеві перила, але не зірвалася і знову стала на ноги.
За інформацією джерела OBOZ.UA, дівчина вже перебуває в безпеці. Поліцейські підібрали потрібні слова й відмовили її стрибати.
За непідтвердженими даними, спробу суїциду киянка здійснила через нерозділене кохання.
Як повідомляв OBOZ.UA, раніше у Вишгородському районі Київської області співробітники ДСНС врятували 12-річного хлопця, який заблукав і загруз у болоті. Знайти неповнолітнього змогли за допомогою дрону.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Рубіо назвав пріоритет Трампа у війні РФ і України 15 июля 2025
Мирні переговори Києва та Москви є пріоритетом для американського лідера, запевнив державний секретар США.
Брітні Спірс викрили на брехні про всиновлену дитину: як співачка "познущалася" над фанатами 15 июля 2025
Брітні Спірс викрили на брехні про всиновлену дитину: як співачка "познущалася" над фанатами Спірс також згадала про плани переїхати до Італії
Фахівці радять, як пережити спеку людям із серцево-судинними захворюваннями 15 июля 2025
Як пережити спеку людям із серцево-судинними захворюваннями