У Києві евакуюють дві лікарні, одна з яких дитяча, через публікації в мережі про загрозу ракетного удару

26 апреля 2024

У Києві влада терміново розпочинає евакуацію двох лікарень, одна з яких дитяча, розташованих на вулиці Богатирській. Це рішення було прийнято для убезпечення пацієнтів через те, що інтернет-медіа масово поширюється відео, де фактично анонсований удар ворога по цих медичних закладах.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації. Крім того, місто звернулось до СБУ та МОЗ.

"Місто терміново розпочинає евакуацію двох лікарень, одна з яких дитяча, розташованих на вулиці Богатирській. Оскільки в інтернет-медіа масово поширюється відео, де фактично анонсований удар ворога по цих медичних закладах. І що, нібито, в цих лікарнях перебувають військові. Це абсолютна брехня і провокація ворога, яку він намагається використати для удару по соціальній інфраструктурі столиці", – повідомили в КМДА.

У пресслужбі додали, щоб убезпечити хворих дітей, їхніх батьків і медичний персонал, влада столиці зараз робить усе можливе, аби перевезти пацієнтів та медиків в інші медзаклади столиці.

"Місто звернулося до СБУ, Міністерства охорони здоров'я за допомогою та поінформувало про заходи, які вживає для збереження життя й здоров'я пацієнтів і персоналу лікарень", – резюмували в КМДА.

Як повідомляв OBOZ.UA, правоохоронці повідомили про підозру директору приватного товариства, який, за інформацією слідства, "заробив" на ремонті укриттів у багатоповерхівках Бучі Київської області. Загалом він привласнив понад 500 тисяч гривень.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Віткофф назвав дві ключові теми переговорів з Україною 23 марта 2026

У центрі дводенних переговорів між Україною та США були системи безпеки та гуманітарні зусилля.

Зеленський розповів, що "дратує Росію" 23 марта 2026

Нині наша країна надає експертизу та реальну підтримку країнам Перської затоки, і "вже є конкретні результати українських підрозділів у захисті".

РФ просить США відновити видачу віз 23 марта 2026

Нині російські громадяни повинні подавати документи та отримувати візи у Казахстані та Польщі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Шахраї  
Шахраї

Отзывов: 1

Романча Роман 5.0
Романча Роман

Отзывов: 1

Keystone 5.0
Keystone

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше